Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar

Ücretsiz bakım yapan medyumlar piyasada yer almaktadır. Kendisini tanıtmak ve müşteri kazanmak için ücretsiz hizmet veren medyumların görüşleri pek de özel bilgilendirici değildir. Medyumlar ücretsiz bakım yapmalarına rağmen her kişiye hemen hemen aynı şeyleri söylemektedirler. Bu yüzden medyumların baktıkları fallar doğruluk payı bakımından sıkıntılıdır. İnsanları ücretsiz diye yanıltan bu medyumlar zamanla toplum tarafından dışlanarak güven kaybederler.

Medyum Yılmaz Hoca, ücretsiz olarak hizmet veren medyumlar ile ilgili şöyle diyor: Güvenilir değiller ve insanların duyguları ile oynuyorlar. Daha önce birkaç müşterim bu konuda bana fikir danıştı ve mağduriyetlerini bildirdiler. Ücretsiz medyum hizmeti asla size özel olmaz. Bunun için toplum tarafından saygı duyulan medyumlardan hizmet alınmalı.

Ücretsiz olan her hizmeti almayan çalışan vatandaşlar bu konuda büyük yanılgıya düşüyor. Ücretsiz olarak bakım yaptığını söyleyen medyumlar genellikle cep telefonu kısa mesajları ve e-mail yoluyla insanlara ulaşıyor. Son dönemde Facebook ve diğer sosyal medya kaynaklarından da insanların aklını çelebiliyorlar.

Para kazanmak ve müşteri kitlesi oluşturabilmek için doğruluk payı olmayan ve insanların duyguları ile oynayarak tamamen yanlış bilgiler sunan medyumlar, kısa süre sonra gerçek yüzlerini göstermektedirler. İnsanları size büyü yapışmış ve başınıza çok kötü şeyler gelecek. Büyüyü acilen bozmamız gerekiyor gibi sahte iddialar ile kandıran medyumlar daha sonra kişilerin paralarını ellerinden alarak çeşitli dolandırıcılık işlevleri gerçekleştiriyorlar.

Profesyonel olarak medyumluk yapan kişilerin itibarı da zedeleyen bu tip insanlara inanmamanızı tavsiye ediyoruz. Ucuz veya ücretsiz diye hizmet almak yerine, yeri geldiğinde özelinizi açabileceğiniz kaliteli ve güvenilir medyumlardan profesyonel destek almanızı öneririz. Medyumluk sektörünün parlak geleceğine gölge düşürecek bu zihniyetteki insanlara imkan vermeden dikkatli olmanız konusunda sizlere yukarıdaki tavsiyeleri önerebiliriz.

 

Medyum Sitesi Yorumları Ve Tartışma Platformu


Toplistlerimiz
- Toplist