Resmi Medyum | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Resmi Medyum

Resmi medyum nedir gibi çok sayıda soru geliyor ve bizler de elimizden geldiğince bu sorulara daha net bir şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz. Resmi medyum, medrese eğitiminin yanı sıra, diplomaya sahip olan ve en önemlisi vergisini ödeyen ve bu işi legal olarak yapan kişilerdir. Resmi medyum olarak sizlere Yılmaz hocamızı öneriyoruz çünkü bu sektörde vergisini ödeyen az sayıda insanlardan biridir. Medyumlar, genellikle vergi vermeden ve illegal olarak çalışmayı tercih eder ancak hocamız bu işe saygı duyan ve gerektiği gibi şekilde yapan özel bir isimdir. Kimsenin emeğini çalmadan, insanları kandırmadan yoluna devam eden hocamızı daha yakından tanımak adına sitede yer alan diğer içeriklere de göz atabilirsiniz.

resmi medyum yilmaz eren hocaResmi medyum olarak görevini devam ettiren ve uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren Medyum Yılmaz, kendini sürekli olarak geliştiren ve sürekli olarak medyumluk ile ilgili bilinmeyenleri ortaya çıkaran özel bir isimdir. Havas ilminden daha önce bahsetmiştik ve ülkemizde medyum olarak hizmet veren birçok kişinin henüz bu ilmin tamamına hükmedemediğini de iletmiştik. Hocamız resmi medyum olmasının yanı sıra, gerçek kimliği ile de sizleri selamlıyor ve havas ilminin gerektirdiği şekilde sizlere yardımcı oluyor. Geniş kapsamlı bir ilim dalıdır ve birçok medyum da bu konuda bilinçsiz bir çalışma sergiler. Hocamızı sizlere de tavsiye edebiliriz ve şimdiye kadar hizmet alan birçok kişinin de onun yanından mutlu ayrıldığını biliyoruz.

Ülkemizde bu insanlara değer verilmiyor, ya da saygı gösterilmiyor ancak hocamız bu ön yargıları kırmak ve bu işin gerçek bir hizmet işi ve gerçek bir meslek olduğunu belirtmek adına yola devam ediyor. Havas ilmi ile birlikte medrese eğitimi de almış olan hocamız, sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı en kısa sürede gidermek adına sizleri dinliyor ve sorunlarınızı daha kısa sürede yok ediyor. Ona itaat etmenizi değil, yalnızca saygı duymanızı ve yaptığı işe değer vermenizi istiyor, sahtekar medyumlar gibi sizin paranızı almak ya da sizleri kandırmak gibi bir niyeti yoktur ve sohbet ehli bir insan olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Medyum Sitesi Yorumları Ve Tartışma Platformu


Toplistlerimiz
- Toplist