Nazar Nedir | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Nazar Nedir

NAZAR NEDİR?

Nazar; sizi çekemeyen, kötülüğünüzü isteyen içten içe düşmanca kin besleyen evinizi işinizi yıkmak isteyen kötü niyetli insanların negatif enerji yayarak dengenizi bozacak şekilde yarattıkları etkilerin tümüdür.

İnsan enerjisi; konsantrasyonu çok yüksek insanlar, medyumlar, özel güçlerini açığa çıkarmış bir takım insanların fizik alemine hükmedecek ve fizik kanunlarını alt-üst edecek akıl almaz etkiler gösterebileceği çok güçlü bir enerjidir.

Nazar insanlara çok kötü zararlar verebileceği gibi doğanın diğer canlı cansız varlıklarına da tesir edebilir. Söz gelimi bir çok pahalı bir araba aldınız diyelim. Etrafınızda enerjisi yüksek, sizi çekemeyen bir insan tüm enerjisini sizin arabanıza yönlendirerek arabanıza geri döndürülemez zararlar verebilir. Bir sabah kalktığınızda arabanızın cayır cayır yandığını görebilirsiniz. Ya da yolda hiçbir sorun yokken seyir halinde motorunuz düşebilir!

nazar nedir medyum yılmaz eren hocaBu etkilere maruz kalmamış insanlara komik gelebilecek bu beyanlar yüzlerce insanın başına gelmiştir.

Kur’an-ı Kerim’de geçen “:      Ve inkâr edenler, zikri (Kur’ân’ı) işittikleri zaman gerçekten seni, neredeyse gözleri ile devirirler. Ve: “Muhakkak ki o, gerçekten mecnundur (delidir).” derler./ Kalem 51. Ayetinden de anlaşılacağı üzere nazar kesin olarak vardır ve haktır!

Nazar etkilerinden korunmanın yolu yine Kur’an Ayetleridir. Kuran ayetlerini iyi bilen ve bu ilimle kendini yetiştirmiş olan Medyumlardan bilgi alarak hangi ayetlerin koruma sağlayacağını öğrenebilir, nazardan korunmak için VEFK yazdırabilirsiniz. Medyumların çalışma sahasına giren NAZAR konusu bin yıllardır bir muamma olarak kalmaya ve bilimsel olarak açıklanamayan kesin ve kat’i sonuçları olan bir olaydır.

Nazara maruz kalarak büyük zararlar görmemek için işinin ehli uzman Medyum Yılmaz Eren Hoca’ya bu konuda özel zikirler ve dualarla yazılan VEFK lerden yardım alabilirsiniz.

 

Toplistlerimiz
- Toplist
Arşivler
dost sitelerimiz