Muska Taşımanın Faydaları | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Muska Taşımanın Faydaları

MUSKA TAŞIMANIN FAYDALARI

Kem gözlerden ve kem gözlerin Nazarından korunmak içindoğa üstü varlıkların fizik aleme etk eden tesirlerinden  korunmak hastalıklardan korunmak ve şifa bulmak gibi sebeplerle ayetlerin ve Allah isimlerinin özel bir ilim olan havas ilmi yöntemleriyle belli dualar zikirler ve sayılar eşliğinde yazılması ile oluşturulan deri kağıt parçası bez parçasına yazılarak kişinin boynunda ya da cebinde taşıdığı şeylerin hepsine verilen genel isim muskadır. Modern Medyumlar özellikle işin ehli olan medyumlar etkili ve yararlı VEFK /muska yazabilirler. Hocalar alimler de aynı şekilde muska /vefkyazabilirler. Gizli ilimlerde ilim tahsil etmiş olan ve bu terbiyeyi alan mümin her medyum; iyi niyeti ile insanlara faydalı olmak adına şifa kaynağı olan Allah isimleri ve Kur’an’dan faydalanarak muska yazabilir.

Muska Taşımanın Faydaları Medyum yılmaz erenİslam tarihinde Cebrail (a.s) tarafından Peygamber efendimize verilen ilk muska cevşendir. Düşmanlarını yenmek onları alt etmek için bizzat Cebrail (a.s) tarafından verilen bu muska insanları büyük belalardan sıkıntılardan musibetlerden korumaktadır.

Muskalar doğru medyumlar/ doğru hocalar tarafından yazıldıklarında çok büyük tesirler gösterirler. Bu tesirlerin etkili şekilde gösterilmesini sağlayan güç; belli sayıda zikirlerle emir altına alınan hüddamların zaman ve mekandan soyutlanmış bir şekilde olaylara hızlıca gizli ellerden tesir etmelerinden kaynaklanır.

Muskalar / vefkler özel olarak her insan için dilek istek ve beklentileri göz önüne alınarak belirli zamanlarda yazılırlar. İnsanın damarlarına kadar sızabilen ve zihinlerini etkileyebilen bu varlıklar; insan üzerinde büyük etkilere sahiptirler. İnsanlık hizmetinde kullanılmaları büyük faydalar sağlayacağı gibi, insanlara zarar vermek için kullanılmaları da insanlara büyük kalıcı zararlar verebilir.

Nazardan korunmak, gezegenlerin zararlı etkilerinden en az zararla kurtulmak için muskalar VEFK’ler yazan işin ehli medyumlardan biri olan Yılmaz Eren hoca, yıllardır bu işle başarılı bir şekilde ilgilenmektedir.

Toplistlerimiz
- Toplist
Arşivler
dost sitelerimiz