Medyumlar Ve Hocalar | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Medyumlar Ve Hocalar

Medyumlar ve hocalar hakkında çok fazla konuştuk ancak daha detaylı bir bilgilendirme için bu konuyu bir kez daha ele almakta fayda var diye düşündük. Medyum; havas ilmi ile donanım sahibi olmuş ve bu işi hayır için yapan kimselerdir, peki tam olarak ne tür hizmetler sunuyorlar? Havas ilmi doğrultusunda insanları dini konularda bilgi sahibi yapmanın yanı sıra büyü yapma ve vefk yazma işlemlerini medyumlar yapıyor ve kusursuz bir şekilde sizlere yardımcı oluyorlar. Medyum kimseler bu konuda donanımlı oldukları için cinlerini de kullanarak büyü bozma işlemlerinde de sizlere yardımcı olurlar. Genellikle bu işi hayır için yaparlar ancak para olan medyumlar da vardır ve bu da gayet normal bir durumdur.

Medyumlar Ve Hocalar Medyum Yılmaz Eren HocaMedyumlar ve hocalar çok farklı iki meslek grubu olarak karşımıza çıkıyor ve bu aşamada ikisini de aynı kefede tutmak gerçekten büyük bir yanlış olacaktır. Hocalar, daha çok İslam dinini yaymak ve insanlara bilgi vermek üzerine hareket eder ve bunun yanında diyanet tarafından atandıkları için de camilerin sorumlu kişileri olarak maaşlı görev yaparlar. İki meslek grubu son zamanlarda çok fazla karşı karşıya geliyor ve insanlar da aynı görevi yaptıklarını zannediyorlar ancak durum böyle değil ve birbirinden bağımsız iki meslek grubu olarak karşımıza çıkıyorlar. Diyanet tarafından görevlendirilen imamlar, namaz kıldırmak ve caminin gelir gider tablosunu oluşturmak adına hizmet verirler ve insanlara da iyi örnek olmak adına görevlerini yaparlar.

Medyumlar ve hocalar konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz eğer sizler de medyum Yılmaz Eren Hocamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hocamızın deneyimlerine güvenebilirsiniz çünkü yıllardır bu işi yapıyor ve kendini de en iyi şekilde geliştirmeye devam ediyor. Hocamız ile iletişime geçtikten sonra dilerseniz merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve onu da daha yakından tanımış olursunuz. Kusursuz bir insan olduğunu belirtmek isteriz ve birçok insana da yardımcı olan hocamız, bu işi severek yapıyor. Sizler de onunla tanıştıktan sonra büyü ya da vefk için hizmet alabilir ve dertlerinize derman bulabilirsiniz. Medy

Toplistlerimiz
- Toplist
Arşivler
dost sitelerimiz