Medyumlar Ve Havas İlmi | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Medyumlar Ve Havas İlmi

MEDYUMLAR VE HAVAS İLMİ

Havas ilminin asıl kaynağı Harut ve Marut meleklerinin Hz. Muhammed (a.s) peygambere öğrettikleri çok gizli bir ilimdir. Günümüze kadar gelen tüm tasavvuf alimlerinin hepsi bu ilimden haberdardır. Bu ilim sıradan insanlara kapalı bir ilimdir ve öyle olmak zorundadır. Havas ilmine vakıf olan medyumlar da vardır. Gizli ilimlerden biri olan HAVAS ilminin sıradan insanlara kapalı olmasının en büyük sebebi HAVAS ilminin insanların hayatlarını doğrudan etkileyen doğaüstü varlıkları çağıracak ve işler yaptıracak özel zikirler ayetler dualar Vefk usulleri içermesidir.

medyumlar ve havas ilmi medyum yılmaz eren hocaHz. Muhammed peygamber (s.a.v) bu ilmi Hz.Ali’ye aktarmıştır. Hz Ali’nin kendi eliyle yazdığı kitaba CİFİR kitabı denir. CİFİR kitabından faydalanan birkaç alim vardır: İmam Gazali- Muhyiddin-i Arabi- Ali el Buni…

Bu alemde insan olarak yalnız değiliz. Bizler gibi yaşayan farklı boyutta varlıklar mevcuttur. Gözle bu varlıkları göremiyor olmamız onların olmadığı anlamına gelmiyor. Bu varlıklar vardır ve onlar zaman-mekan-cisim kavramının dışında fiziksel alemlerin ötesinde yaşamlarını sürdürmektedirler.

Günümüzde bu ilimlerden haberdar olan ve insanlık yararına bu islami ilmi kullanan Medyum / medyumlar vardır. Tamamen Kur’an ayetleri dua ve Allah isimlerinden özünü alan Vefkler tılsımlar yüzyıllardır tüm insanlık için şifa kaynakları olagelmiştir.

Medyumların da çalışma sahasına giren HAVAS ilminde geçen Esma-i Hüsnaların her biri için özel koruyucular vardır. Belirlenen zikir sayıları adedince zikirlere devam edildiğinde bu koruyucularla muhatap olunmaktadır. İyi niyetlerle kullanılacak HAVAS ilmi dahilindeki şifreler zikirler dualar ve Vefkler şifa kaynağı olmaktadır. Kötü niyetle kullanmak insanı dinden eder. İnsan yaşamının seyrini oldukça fazla etkileyen VEFK’ler özellikle iyi niyetli mümin Medyumlar tarafından yazıldığında şifa kaynağı olabilmektedirler. Bu medyumlardan biri olan Medyum Yılmaz Hoca yıllardır insanlık için yapıcı onarıcı birleştirici olma niyeti ile HAVAS ilmi ile VEFK yazmaktadır.

 

 

Toplistlerimiz
- Toplist
Arşivler
dost sitelerimiz