Medyumlar ve Cinler Arasında Bağ | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Medyumlar ve Cinler Arasında Bağ

Medyumlar ve Cinler Arasında Bağ

Medyumlar ve cinler arasında bağ ayrılmazdır. İkili arasında ayrı düşünülmeyecek kuvvetli bir bağ bulunmaktadır. Gelecek adına bilgiler sunmaya çalışan medyumlar doğrudan cinler ile arasında ruhani bir bağ oluşturmaktadırlar.

Medyum karşısındaki kişi hakkında bilgiler sunabilmek için 6. his ve kalp gözünü kullanmaktadır. Kalp gözü denildiğinde, bununla birlikte medyumun kendi sezgilerini de birleştirmesi demektir. Öngörü ve seziler ile ruhani bağ ile bilgiler ortaya çıkmaktadır.

Medyumlar bilgilere ulaşabilmek, geçmiş ve gelecek arasında bağ kurabilmek için cinler ile iletişime geçmektedirler. İnsanların sordukları ve bilmek istedikleri gerçekleri cinlerin aracılığı ile sezgileri ile bulmaya çalışan medyumlar, insanlardan bu özellikleri ile ayrılmaktadır. Cinler yaradılış itibari ile insanlardan çok farklı yeteneklere sahiptirler. Ömürlerinin uzun olmasının yanı sıra insanlardan çok daha hızlı hareket etmeleri ve insanlara istedikleri zaman görünme gibi özellikleri taşırlar. Geçmiş ile gelecek arasında bağ kurarak istenilen bilgiye ulaşma gibi de yetenekleri bulunmaktadır.

Medyumlar Ve Cinler Arasındaki BağMedyumlar hissiyatlarında var olan enerjileri sayesinde cinler ile belirli aralıklarda bağ kurabilirler. Oluşturulan bağ sayesinde ortak hareket edebilir, aratılan konu hakkında bilgi sunabilirler.

6. hissini kullanarak cinler ile iletişime geçen Medyum Yılmaz Hoca da insanlara geçmiş ve gelecekleri hakkında bu şekilde bilgiler sunmaktadır. Tam anlamıyla kaliteli hizmet sunan Yılmaz Hoca, 6. Hislerden farklı olarak enerjisi ile bu işlemi yapmaktadır.

Medyumluk yeteneği de tam da bu sırada ortaya çıkar. Başarılı bir medyum cinler ile ruhani bağlarını sıkı tutarak rahatlıkla geleceğe ışık saçar. Normal insanlar da cinler ile iletişime geçebilirler. Zamanla gelişen bu özellikle medyumlar tarafından ileri düzeyde kullanıldığı için etkili bir yöntemdir. Medyumların karşılarına çıkan soruların çözümünde cinlerden yardım almaları aralarındaki bağın aslında ne denli kuvvetli olduğunun bir kanıtıdır diyebiliriz.

 

 

 

 

 

 

Medyum Sitesi Yorumları Ve Tartışma Platformu


Toplistlerimiz
- Toplist