Medyum Yılmaz Havas İlmi Uzmanı | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Medyum Yılmaz Havas İlmi Uzmanı

HAVAS İLMİ

İslam tarihinde bilinen bir gerçek olarak Havas ilminin asıl kaynağı Harut ve Marut meleklerinin Hz. Muhammed (a.s) peygambere öğrettikleri çok gizli bir ilim olarak geçer. Tasavvufta çok ileri seviyelere çıkan bir çok ermiş, Muhyddin-i Arabi, İmam Gazali vs. Günümüze kadar gelen tüm tasavvuf alimlerinin hepsi bu ilimden haberdardır.

Bu  İlimden Neden Herkes Haberdar Değildir!

havas ilmi uzmanı medyum yılmaz eren hocaBu ilim dikkatli kullanılmazsa delirme intihar gibi sonuçlar doğurur.Medyumlar özel yeteneklere sahip olarak bu ilimle uğraşırlar. Her hangi bir insan havas kitapları okuyarak Medyum olamaz. Cinler tarafından korunan ve işletilen VEFK ler yine HAVAS ilminin meyveleridir.

Bu ilim Peygamber Efendimiz tarafından Hz. Ali ( r.a)’ye aktarılmıştır. Hz. Ali ( r.a) bu ilmi alarak CİFİR İLMİ adında bir kitap yazmıştır. Burada sadece işin ehilleri alimler medyumlar tarafından kullanılabilecek bilgiler vardır.

Bu bilgilerle medyumlar VEFK yazarak bazı cinleri emir altına alırlar ve bir takım hizmetler yaptırırlar. Yanlış ellerde yazılan VEFK yanlış anahtarla yanlış kapılar açma çabasına benzer. Bazen ters teperek VEFK yazanın başına belalar musibetler açarlar. Bu bakımdan her insan bu ilimler için uygun niteliğe sahip değildir.

Medyum Yılmaz Eren Hoca havas ilmine vakıf olan nadir medyumlardan biri olarak yıllardır bu işle uğraşıyor ve insanlara çözümsüz görünen konularda yardımcı olmaya gayret ediyor.

Yazdığı etkili VEFK’lerle insanların içine düştükleri zor durumlardan onları kurtarmaya vesile olarak çalışmalarına devam ediyor. İnternet sitesi / telefon ya da email yolu ile kendisine ulaşabileceğiniz Medyum Yılmaz Eren Hoca günün 24 saati sizlere yardımcı olmak için gece gündüz çalışıyor.

Medyum Yılmaz Eren Hoca’nın sadece Havas ilmi değil diğer gizli ilimlerde de tahsili vardır.

Toplistlerimiz
- Toplist
Arşivler
dost sitelerimiz