Medyum Nasıl Bilgi Verir? | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Medyum Nasıl Bilgi Verir?

Medyum Nasıl Bilgi Verir?

Medyumlar sıradan insanların göremediği ince detaylar üzerine yoğunlaşırlar. 6. hisleri çok kuvvetli oldukları için insanların gelecekleri ve yaşamları ile ilgili birçok önemli detayı kolayca aktarabilirler. Medyumlar bilgi verirken karşı tarafın merak ettiği konu üzerine yoğunlaşarak, kalp gözünü kullanır ve tahminlerde bulunur. Bu tahminlerin tamamının doğru olacağı gibi bir kural yoktur ancak birçok önemli olay hakkında doğru bilgiyi sizlere sunabilirler. Medyumlar karşısındaki insana bilgileri aktarırken tarafsız olmak zorundadır. Bilgileri analiz ve yorum aşamasında objektif bir tavır sergilemelidir. Bunun asıl nedeni olayları bir 3. şahıs pozisyonunda güvenlik kamerası tarzında izleyip aktarması gerekmektedir. Tüm çıplaklıkları ile bilgilerin sunulması ve eksiksiz aktarılması olay örgüsünün şekillenmesi açısından medyumluk mesleğinde önemli bir yer tutmaktadır.

medyum nasıl bilgi verir medyum yılmaz eren hocaMedyum Yılmaz Hoca, medyumların tarafsız olarak olayları okuyup aktarabilmesi konusunda kalp gözlerinin açıklığına dikkat çekmektedir. Doğuştan gelen bir yetenek olan medyumluk mesleği, insanların hayatlarını kolaylaştırmak, yön vermek bir nevi yaşam koçluğu yapmaktır diyebiliriz. Kişilerin kafalarındaki soru işaretlerinin son bulması ve izleyeceği yol hakkında detayların sunulması itibariyle medyumluk mesleği ortaya çıkmıştır.

 

Medyumlar olayları genel hatlarıyla incelediği gibi zaman zaman da detaylara inebilirler. Bunun için karşısındaki kişiden pozitif bir enerji alması gereklidir. Ortamda negatif bir enerjinin salgılanması medyumun konsantrasyonunu bozabilir ve olay akışının doğru okunmasına engel olabilir.

 

Medyumlar nasıl bilgi verir sorusuna verilecek en güzel yanıt ise: Medyumlar sizlerin hayatı hakkında bilgileri aktarırken kendilerine özel araçları kullanabilecekleri gibi sadece yüzünüze veya elinize bakarak da tahminlerde bulunabilirler. Medyumların ileriye dönük bilgiler sunmalarının yanı sıra geçmişten de bilgi verdiklerine şahit olabilirsiniz. Karşısındaki kişilerin aktardığı bilgiler ışığında medyumluk yeteneklerini kullanarak tahminlerde bulunurlar. Medyumlar ruhani güçlerini kullanarak sizlere bilgi verirler. Normal insanların iletişime geçemedi ruhani güçler medyumlar tarafından yönetilmekte ve uygun görüldüğünde bilgiler sunulmaktadır. 

 

Medyum Sitesi Yorumları Ve Tartışma Platformu


Toplistlerimiz
- Toplist