Maneviyatı güçlü medyumlar hangileri | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Maneviyatı güçlü medyumlar hangileri

Maneviyatı yüksek Medyum Yılmaz Eren hocanıza yaptıracağınız çalışmalarla siz de bir daha medyum hoca arayışında olmayacaksınız.

Maneviyatı yüksek medyum, gizli ilimlerin tamamını bilen onlarla alakalı tecrübe ve emek vermiş kişilere denir. Doğaüstü güçler olarak bilinen rahmaniler ve cinleri kullanarak olması gereken olayların sizlerin istediğiniz şekilde yönlenmesini medyum hocanın kendisi sağlamaktadır. Maneviyatı yüksek medyum özellikle ledunni ilmini kullanarak sırlara mazhar olabilmektedir. Bu sırlara mazhar olan medyum için artık kapılar tamamen açık olmaktadır. Bir manevi sorunun çözüme kavuşmasını sağlayan medyum son derece etkili ve kuvvetli olmaktadır. Diğer insanların yapacağı şekilde okuma ve dua ile ledunni ilmine mazhar olan medyum hocanın yaptığı okuma ve dualar arasında dağlar kadar fark bulunur. Tecrübeli ve güvenilir medyum hoca sizlerin sorunlarınızı en ince ayrıntısına kadar inceleyip ledunni ilmini kullanarak sorunlara müdahale etmektedir.

Ledunni ilmi, yüce yaratıcı tarafından bazı insanlara doğuştan verilen büyük bir güçtür. Ledunni ilmi kullanarak çalışma yapan medyum hocanın yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlar ortadan kalkmaktadır. Nefesi kuvvetli olan ledunni ilmi uzmanı medyumlar son derece etkili ve sayıları da çok azdır. Bulunduğumuz boyuttan farklı olan başka bir boyut ile ilgili bilgiler kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim ‘de de geçmektedir. Yani bulunduğumuz boyut soyut varlıklarını görmese de varlıklarından bahsetmiştir. İşte bu konu da uzmanlaşan belli bilgi birikimi ve alışmalar sonucu bu boyut geçişini ve enerjiyi yönetebilen kimseye medyum denilmektedir. Ülkemizde de uzmanlaşmış çok sayıdamedyum mevcuttur. Ancak bu konuda destek almak için maneviyatımızın yüksek olması gerekir. Maneviyatı eksik, inanmayan kişiler bu konuda fayda alamazlar. Hiçbir şekilde de uygulama gerçekleştiremezler.

Medyum Sitesi Yorumları Ve Tartışma Platformu


Toplistlerimiz
- Toplist