Huzur Vefkleri | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Huzur Vefkleri

Huzur Vefkleri

İnsan oğlu doyumsuzdur ve sürekli olarak daha fazlasını ister, ulaşamayınca da isyan eder ve bu her geçen gün daha huzursuz, daha sağlıksız bir bünyeyi de beraberinde getirir. Şükretmeyi bilmeniz gerekiyor ve Allah’ın verdikleri ile yetinmeyi öğrendiğiniz takdirde gerçek huzuru sizler de bulabilirsiniz. Uzun zamandır mutsuz ve huzursuzum diye yanıma gelen ve yardım isteyen çok fazla kardeşim oldu ve hepsi için de özel olarak huzur vefkleri yazdım. Bu vefkler ne kadar işe yarıyor diye soranlar oluyor ve ben de hep aynı cevabı veriyorum. Allah için yapılan ve Allah’ın adının, ayetlerin yer aldığı her vefk sizlere sağlık sıhhat verir ve sizleri bir şekilde mutlu eder.

huzur vefkleriHuzur vefkleri özellikle son dönemde canı sıkılan ve huzuru bir türlü bulamayan insanlar için yazılıyor. Can sıkılması, sıradan bir can sıkılması değil bunu belirtmekte fayda var. Bir süre depresif dönem ile birlikte insanlardan uzaklaşmalar başlıyor ve aile içindeki huzur da kayboluyor. Bu sıkkınlık tüm fertlere etki ediyor ve negatifin yayılması ile de huzursuzluk her geçen gün biraz daha büyüyor. Huzur bulmak adına tercih edilebilecek en etkili vefklerden bir tanesidir ve özellikle aile içi huzuru sizlere sunan bir vefktir. Yazılması ve duasının yapılması çok uzun sürmüyor ancak her zaman söylediğim gibi sizden tek ricam biraz sabırlı olmanızdır.

Özel olarak hazırlanan bir vefk türüdür ve yazımında dikkat edilmesi gereken bazı kurallar ve bazı diziliş formülleri vardır. Buna uygun şekilde çalışan ve hazırlık yapan çok sayıda medyum var ancak tavsiye etmiyorum çünkü havas ilmine hakim olmadan hazıra, yani ezbere çalışıyorlar ve bu da etkili bir vefk üretimi sunmuyor. Aldığım medrese eğitimi sayesinde vefkler konusunda yeteri kadar uzmanlaştım ve bu alanda kendimi en iyi şekilde geliştirdim. Sizler de bu konuda daha fazla bilgi almak ve en azından merak ettiklerinizi sormak adına bana ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Sorularınızı seve seve yanıtlıyor ve merakınızı en kıas sürede gidermeye gayret gösteriyorum. Vefkler ve büyü hakkında tüm merak edilenler hakkında bilgi sahibiyim.  

Medyum Sitesi Yorumları Ve Tartışma Platformu


Toplistlerimiz
- Toplist