Gizemli Medyumlar | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Gizemli Medyumlar

GİZEMLİ MEDYUMLAR

Tamamen ruhsal amaçlarla kullanılan medyumlar hayatımızda çok önemli bir yere sahiptirler. Son zamanlarda çıkan şarlatanlar yüzünden kandırılan insanlar tüm medyumları ayın kefeye koymak gibi büyük bir hata yapabiliyorlar. Oysa bu meslek bin yıllardır tüm dünyada yürütülen ve insanların işlerini kolaylaştıran ya da niyete göre zorlaştıran bir meslek.

Eterikalemlerle kaba fiziksel alemler arasında iletişim kurmayı başaran medyumlarbu alemlerdeki varlıklarla iletişim kurarak geçmiş ve gelecekle ilgili haberleri alabilmekte ve insanların işlerini kolaylaştıracak değerli ve gizli bilgilere sahip olabilmektedirler.

MantalMedyumlar ve Fiziksel Medyumlar olarak iki ayrı grupta incelenebilen medyumlardan Mantal Medyumlar trans haline girerek iletişime açık hale gelirler ve iletişim kurarlar. Fiziksel olanları ise bazı nesneler yardımı ile bağlantı kurarak aldıkları bilgilerde bu araçlar kullanırlar.( fincan, testi, küre)…

Gizemli medyumlarParapsikoloji uzmanları eterde var olan varlıkların birer rehber olarak kullanılabileceği yönünde görüş birliğindeler.

Bedenlerinden sıyrılmış ( ölüm) varlıklar ruhlar alemi denen bize kapalı olan alemlere giderler. Bu varlıklarla medyumlar iletişime geçerek bazı bilgiler alabilirler. Trans haline geçen medyum çok iyi bir alıcı durumuna geçer. Evrense sonsuz döngüde ışık dalgalanmaları ve enerji titreşimleri mevcuttur. Maddenin alt yapısı olan atom ve atom altı parçacıkları meydana getiren şey yine enerjidir.

Trans haline medyumların eterikalemde varlıklarla iletişime geçmeleri esnasında daha önce hiç konuşmadıkları yabancı dillerde akıcı şekilde konuşabildikleri gözlenmiştir.

Bazı islam kaynakları irtibata geçilen varlıkların ruhlar olmadıklarını bunların bir alt alemdeki cinler olduklarını savunur.

Yine de Medyumlar bir şekilde trans haline geçerek irtibat kurduğu varlıkları insanlık hizmetinde kullanma yeteneğine sahip insanlar olmaları hasebiyle son derece özel insanlardır.

 

Toplistlerimiz
- Toplist
Arşivler
dost sitelerimiz