Cinlerle Evlilik | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Cinlerle Evlilik

CİNLERLE EVLİLİK

Medyumların çalışma sahasına ve uzmanlık alanına giren bu konu milyonlarca insan tarafından tartışılıyor. Cin varlıkları alimlerin ariflerin ve aşıkların bilgelerin ve medyumların ortak paydada buluşarak verdikleri bilgilere göre insanlarla cinsi münasebette bulunmaları mümkündür.

Dinimizde yasaklanan bu tür evlilikler insana musallat olan 3 harflilerin belalarından kurtulmak için evlenmeyi kabul eden binlerce insan mevcuttur.

cinlerle evlilik medyum yılmaz eren hocaİnsan neslinin ancak insanların birbirleri ile evlenmeleri yolu ile sağlıklı bir şekilde süreceğini belirten İmam Şibli  insanların evlenmeye zorlandıkları aksi taktirde bela ve delirmeye kadar götürecek zararlı tesirlere maruz kalacakları tehlikesi olursa onlarla evlenilebilir diyor.

İnsanlarla aralarında bir segi bir aşk husule geldiği zaman da evlenmenin mümkün olabileceğini belirten İmam Şibli ; zararlardan korunmak için evlenilebilir ancak yine de zarar görülür” diyor.

Katade’nin naklettiğine göre Belkıs’ın ebeveynlerinden biri anne ya da babası “cin” taifesindendi.

Annesi cin olan çocuklara EL_HAS , babası cin olan çocuklara da EL_AMLUK deniliyor. Varlıkları insanlar tarafından görülmeyen ateş özlü bu varlıklarla evlenilmesi çocuk yapılması ileride bir sürü probleme neden olacaktır.

İnsanlar arasında dedikodular baş gösterecek  fitne ve fesat alıp başını gidecektir. Bu açıdan böyle bir durumla karşılaşanlar hiçbir telaşa kapılmadan işin ehli Medyumlardan yardım alabilirler. Tüm işleri bu varlıklarla uğraşmak ve onlarla iletişime geçmek olan Medyumlargizli ilimlere vakıf olarak çeşitli dualar zikirler ve ayetlerle sizleri bu işten zararsız ya da en az zararla kurtarabilirler.

Yıllardır medyum olarak insanlar için çalışan ve sorunlarını çözen medyum Yılmaz Eren hoca’ya danışarak durumunuzu anlatabilir ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlayabilirsiniz. İnternet ve telefon yoluyla 7/24 kolayca ulaşabileceğiniz Medyum yılmaz Eren Hoca’ya mail yolu ile de ulaşabilirsiniz.

Toplistlerimiz
- Toplist
Arşivler
dost sitelerimiz