Büyüler | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Büyüler

Büyüler hakkında farklı adreslerde çok genel bilgiler verilmiş ve özele girilmediğini de görebiliyoruz. Bu konu hakkında medyum hocalardan aldığımız bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşmak istedik ve biraz daha detay bilgiler ile bu konuda sizleri de aydınlatmak istiyoruz. Medyumlar tarafından yapılan büyüler iki farklı kategoride karşımıza çıkıyor, kara büyü ve beyaz büyü olarak nitelendirilen büyü türleri, bu kategoriler altında farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Art niyeti yapılan ve bir insanın hayatına yapılan büyü türlerinin geneline kara büyü adı veriliyor ve genellikle birçok medyum da bu tür büyülerden uzak durmayı tercih eder. Beyaz büyüler ise iki insanı birbirine bağlamak ve onları kavuşturmak gibi büyülerdir ve hayır için yapılmaktadır.

Büyü ve BüyülerBüyüler yapılmadan önce medyumlar vefk yazımına başlar ve özel bir yazım şekline sahip olan vefkler sayesinde büyüler de daha etkili hale gelir. Bu konuda deneyimli bir medyum ile çalışmanızı sizlere tavsiye ediyoruz çünkü muska yazmaya benzemez ve büyük bir hassasiyet gerektirir. Birçok medyum, büyü yapmak ve vefk yazmak için cinlerinden yardım alır ve bu sayede daha etkili bir büyü yapılması da daha kolay hale gelir. Vefk ile birleşen büyü kısa sürede etkisini gösterir ve karşı tarafa ulaşır. Büyü yapıldıktan sonra dualar ile medyum hocaya yardımcı olmanız gerekiyor ve bu duaları da yine medyum kişi sizlere iletecektir.

Büyüler, cinlerin vasıtası ile yapılır ancak eğer bir hata yapılırsa ters dönmesi ve cinlerin insana musallat olması da kaçınılmazdır. İşte bu aşamada az önce de belirttiğimiz gibi deneyimli bir medyumdan yardım almanız şarttır yoksa başınıza büyük işler de açılabilir. Yılmaz Eren Hocamız, bu işi uzun süredir yapan ve havas ilmi ile bütünleşmiş bir yaşantıya sahip olan özel bir isimdir. Çok sayıda büyü yöntemini bilir ve insanlara hizmet etmek adına bu işi yapmayı tercih eder. Kara büyüler onun ilgi alanı değildir çünkü insanlara zarar vermek yerine, onlara faydalı şeyler sunmayı ve onların yüzlerini güldürerek memnun etmeyi tercih eden biridir.  

Toplistlerimiz
- Toplist
Arşivler
dost sitelerimiz