Büyücü Ve Medyum Farkı | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Büyücü Ve Medyum Farkı

Büyücü Ve Medyum Farkı

Büyücü, genel anlamda islam dininden uzaklaşmış ve artık bu işi paraya dökmüş kişidir. İslam dininde büyüye çok fazla yer veriliyor ancak bunun doğru olmadığını anlatıyor. Çok fazla ayet var ve özellikle cinleri kullanarak büyü yapmanın günah olduğu da belirtiliyor. Büyü yapan da yaptıran da her zaman için cehennem azabıyla tehdit edilir ve ateşe de yakındır. Büyücülerin görevi yalnızca budur ve büyü dışında herhangi bir şekilde hizmet sunmazlar, İslam dinine uygun yaşamazlar, bu yüzden uzak durmanızda fayda var diyebiliriz. Medyumlar ile büyücüler arasında çok büyük farklar var ve dilerseniz bu farklara göz atmadan önce medyumların ne gibi hizmetler sunduklarını ve ne iş yaptıklarını hep birlikte inceleyelim.

buyucu ve medyum farkiMedyumlar, havas ilmi ile donatılmış ve medrese eğitimi almış olan eğitimli kişilerdir. Büyücüler gibi günah olanı yapmazlar ve yalnızca İslam dininde belirtildiği gibi hareket ederler. Bu işi gerçekten yapanların yaşantısına bakarsanız eğer İslam dinine uygun hareket ettiklerini ve kusursuz bir şekilde insanların karşısına çıktıklarını sizler de görebilirsiniz. Medyum olarak bu sektörde hizmet veren kimseler vefk yazımı yaparlar ve dertlerinize de bu şekilde çözüm bulmaya çalışırlar. Büyü bozma işleminde de sizlere yardımcı olurlar ve İslam dininde büyü bozma ile ilgili herhangi bir olumsuz durum yer almıyor. Büyü yapılan insan ve büyünün etkisinde olan insan yaşantısına düzgün devam edemez ve eksik insan olarak bilinir, bu yüzden büyü bozma işlemi günah değildir çünkü bir insanı dar boğazdan çıkarmaya yardımcı olmak demektir.

Medyum yılmaz hocamız bu konuda güvenebileceğiniz isimlerden bir tanesidir ve piyasadaki şarlatanlardan da değildir. Kendini İslam dinine ve insanlara adamış olan hoş sohbet bir kişiliğe sahiptir. Sohbet ehli olan hocamız gerçek bir medyumdur ve medyumluğun gerektirdiği gibi yaşamaya da devam eder. Medyum olarak görev yapmaya devam eden hocamız, İslam dinine bağlılığı ile de dikkat çekiyor ve insanların ona her geçen gün biraz daha güvendiğini de net bir şekilde görebiliyoruz. Sizler de iletişim numarasından hocamıza ulaşabilirsiniz.

Medyum Sitesi Yorumları Ve Tartışma Platformu


Toplistlerimiz
- Toplist