Büyü | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Büyü

Büyü; İslam dininde yasaklanmış ve lanetlenmiş olan bir eylem olarak tanımlanabilir ancak hali hazırda bu konuda insanların bilmediği bazı noktalar var. Cinlerin musallat olduğu insanların büyü dışında başka bir kurtuluş seçeneği yoktur yani bu tür durumlarda mecburen bir medyum ile iletişime geçerek sizler de büyü yolu ile bu musallattan ve bu illetten kurtulabilirsiniz. Medyumlar, bu konuda daha fazla bilgi sahibi olan alim kişilerdir ve nasıl yapılması gerektiğini de bilen insanlardır. Havas ilmi dahilinde eğitimine devam eden ve insanlığa fayda sağlamak için hizmet veren medyumlar, büyü konusunda odlukça dikkatli davranıyor ve bilgi vermeden hiçbir şekilde bu işe kalkışmıyorlar. Bunun günah olduğunu aslında onlar da biliyor ancak beyaz büyü denilen fayda sağlamak için yapılan büyü türlerinde bu tür bir durum söz konusu değildir. Kara büyü hakkında da dilerseniz bilgi verelim ve bu konuda sizleri de aydınlatalım.

Büyü, Büyüler, Büyüsü, Büyü Bozma Medyum Yılmaz ErenBüyü, farklı alt kategoriler ile karşımıza çıkıyor ve kara büyü de genel kategorilerden bir tanesidir. Zararlı olan bir büyü türüdür ve yine cinlerin kullanılarak yapıldığı bir büyü türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu büyü kategorisinde hizmet veren çok fazla medyum bulamazsınız çünkü gerçekten büyük tehlike arz ediyor ev zararı da çok fazla. İnsanları yoldan çıkarmak ve hayati dengelerini alt üst etmek için yapılan bu büyülerden sizlerin de uzak durması gerektiğini düşünüyoruz.

Büyü yaptırmak isteyenlerin de bu sektörde hizmet veren medyumlardan yardım alması gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz çünkü çok fazla şarlatan var ve çok haksız paralar dönüyor. Havas ilmi ile uzaktan yakından alakası olmayan ve kendini medyum olarak ortaya atan bu insanlar nedeniyle, gerçek alim kişiler de geri planda kalıyor ve kötü biliniyor. Bu tür bir işe kalkışmak istediğinizde detaylı bir araştırma ile sektördeki isimleri yakından inceleyin çünkü hep söylediğimiz gibi fazlasıyla riskli bir iş ve deneyim sahibi olmayan medyumlar da daha büyük sorunlar yaratabilir, yani sizler bir şeylerin yoluna gireceğini düşünürken bir anda her şey alt üst olabilir.

Toplistlerimiz
- Toplist
Arşivler
dost sitelerimiz