Büyü Bozma Malzemeleri | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Büyü Bozma Malzemeleri

Medyum yılmaz ile büyü bozma malzemeleri hususunda sizlere biraz bilgiler vermek istedik büyü bozma nasıl yapılır büyü nasıl bozulur büyü nasıl yapılır sizler için medyum yılmaz eren hocamız yazdı.

Büyü malzemelerinde nasıl ‘’Hayal gücüyle sınırlıdır desek yeri’’ demişsek, büyü bozma malzemeleri konusunda da da söyleyeceklerimiz aynıdır. Bazen okunan bazı şeytani güçleri harekete geçirecek söylemler, okumalar, terkipler büyü yapımında olduğu gibi tam tersi, Rahmani bir takım müvekkil, hadim hüddam, görevli veya cin peri gibi bir takım güçleri harekete geçirecek çeşitli ayetler, dualar, esmalar ve buna benzer terkipler kullanılabilir. Yani ağızdan ve dil yoluyla bozmadır. Bu şu demektir ki; insanın azaları veya kendisi bile büyü bozma malzemesidir. Bunlarla birlikte resim,sabun, tarak, saç, tırnak, elbise parçası, iç çamaşırı, mendil gibi şahsa ait olan malzemelerle büyü bozulabilir.

Heykel, tahta veya tahta kaşıklar veya bez bebeğe aynaya, at, eşek, katır nalı yada tırnakları materyaller, bakır, demir, altın, gümüş, kurşun, civa gibi metaller, toprak yada mezarlardaki topraklar, taş, mermer, saksı yada parçası büyü bozma malzemeleri arasındadır. İplik, çiriş ipi(yay kirişi yada kiriş ipi de denir), yada normal iplik, ibrişim (ipek iplik) fitil, koyun keçi kedi bağırsağı yılan veya domuz gibi hayvanların derisi tüyü yada bağırsağı yada kemiği, kağıt ile, ceylan veya geyik derisiyle, tavuk ördek kanı yada yumurtası ile güvercin karga hüdhüd yarasa gibi kuşların kanıyla yada yüreğiyle, ayak basılan yerdeki toprak,iğne çuvaldız ayakkabı bıçak.

Çeşitli ot biber darı buğday pirinç arpa mercimek pamuk çekirdeği ceviz fındık badem zeytin çekirdeği yaprağı yağı, gül menekşe gibi kokulu çiçeklerle yada misk veya kokularla mum yada balmumu elma armut ayva limon üzüm gibi meyveler misk kafur zencefil fülfül karanfil çamsakızı tarçın kizbere haşhaş hıyar tohumu rezene tohumu kereviz tohumu kavak yaprağı söğüt yaprağı mersin yaprağı vede daha adını sayamayacağımız nice malzemelerle büyü bozulabilir.

Aklımıza gelenlerin bir kısmını ekledik, muhakkak ki. aklımıza gelmeyen daha nice yollar vardır. Büyü bozma malzemelerine fotoğraf, resim veya cin peri hüddam hadim ifrit gibi çeşitli varlıklar, mıknatıs, ve hatta hayalde canlandırılan herhangi bir şekil, suret bile kullanılabilir. Baştan bahsetmiş olduğumuz hayal gücüyle sınırlıdır derken neyi kastettiğimiz bu şekilde iyice anlaşılmış olmuştur. .Siz yada sevdiklerinizde ailenizde büyü varsa büyü yapılmışsa, ve bu büyülerin bozulmasını istiyorsanız, yılmaz hocayı arayın aklınıza gelebilecek papaz büyüsü, adet kanı büyüsü, kara büyü, ölüm büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, sabun büyüsü, canbar büyüsü, wodo büyüsü, okyar büyüsü, yedirme büyüsü, içirme büyüsü, serpme büyüsü, gömme büyüsü, kilit büyüsü, düğüm büyüsü, ip büyüsü mezar büyüsü, toprak büyüsü, ateş büyüsü su büyüsü, yel büyüsü yani rüzgar büyüsü, bakır büyüsü nal büyüsü, sarımsak büyüsü kaşık büyüsü vede aklınıza gelebilecek her çeşit büyü ve yıllarca hocaların bozamadığı tüm büyüleri havas hoca bozsun. Öğleden sonra gece 23 :00 a kadar Arayın yılmaz  hocayı arayın, bütün büyüleriniz bozulsun, vede bir daha tutmamak için koruma yapsın.

Medyum Sitesi Yorumları Ve Tartışma Platformu


Toplistlerimiz
- Toplist