Birinin Seni Sevmesi İçin Dua | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Birinin Seni Sevmesi İçin Dua

Sevdiğiniz bir kişi kendinize köpek gibi aşık etmek için yapılcak dua ve vefk uygulaması vardır.Ülkemizde medyum hocalar bir çok aşk büyüsü uygulaması ile hoşlandığınız bir kişiyi etkilemeniz için yöntemleri ve çeşitli vefk tılsımları vardır.

“ya vedud ya zel arsil kerim ya beduh ya zel arsil ezim.ya rauf ya zel arsil mecid ya cebbar ya settar,ya mukiyt ya mugis ya hennan ya mennan vel kaytu aleyke filan ibni filanete ela mehebbete filan binti filanete minni ve li tusni ala eyni.es seeh el vahen el ecel.”

“Bismillahi’r-Rahmani’r-Rahîm. Allahümme innhi es’elüke bi hakki hazihi’l-esmai’l-mühzüneti meknuneti en tecale liye keza ve keza feyekunü bi kudretillahi Teâlâ…”

Her işin gerçekleştirilmesi için Meymun ebi Nuh istihdamı; halvete girilip üç gün tam riyazet üzre oruç tutulur. Yatsı namazından sonra bin kere olmak kaydıyla diğer namazlardan sonra yüz kere aşağıdaki esma okunur. Leban-ı zeker, cemacim ve temrahana buhur edilir. Sadece leban buhur edilmesi de kifayet eder. Hadim gelir ve istenileni yerine getirir.

Medyum Sitesi Yorumları Ve Tartışma Platformu


Toplistlerimiz
- Toplist