Astroloji Nedir | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Astroloji Nedir

ASTROLOJİ NEDİR

Astroloji kişinin gerçek doğum tarihine bakılarak kişinin bu hayatta karşılaşabileceği gezegenlerin pozitif veya negatif etkilerinin hangi zaman aralıklarında etki edeceğini belirlemeye yönelik tahmin yöntemidir. Pozitif bilim sahasına henüz kabul edilmeyen bu ilmin kabul edilememesinin nedeni  bilimsellik kriterlerine (ölçme, değerlendirme,tekrarlanabilir olma, evrensel geçerliliği olma) uymamasıdır. Bu bilgiler pozitif bilim için dosyalanabilir veriler değildir. Örneğin H2O bileşiği suyun bilimsel formülüdür. Dünyanın her yerinde ve her zaman için 2 hidrojen atomu ile bir oksijen atomu yan yana gelip bileşik oluşturduklarında su meydana gelir. Aynı şekilde su molekülü ayrıştırıldığında 2 atom hidrojen ve bir atom oksijen elde edilir. Bu bilgiler dünyada uygun koşullar altında her zaman ve her yerde geçerlidir. Ama Astroloji ilmi için bunu söylemek imkansızdır.

astroloji nedir medyum yılmaz erenHoroskopunuza bakan 10 farklı astrolog sizlere 10 farklı bilgi verebilir. Bu bilgiler her astroloğun kendi bilgi yetenek ve becerilerine göre değişir Oysaki harita apaçık şekilde ortadadır. İşin ehli olan gerçek astrologlar bu haritaya baktıklarında sizlere aynı bilgileri verirler. Astroloji ilmi için okullar üniversiteler yoktur. Bu işle ilgilenen Astrologlar bilgilerini kişiden kişiye aktararak bilginin devamlılığını sağlarlar. Medyumlar eğer işin ehli iseler Yıldıznamenizi doğru şekilde okuyarak ileride sizi bekleyen iyi ve kötü zamanları size bildirebilirler. Kendini bu konuda yetiştirmiş uzman Medyumlardan biri olan Medyum Yılmaz Hoca doğum tarihinize bakarak hangi gezegenlerin etkileri altında olabileceğinizi belirleyebilir.

Ölümcül hastalık, evlilik, iş değişiklikleri gibi ciddi dönüm noktalarının zamanları hakkında ön uyarı vererek ve bu etkilerden korunmanız için sizlere bazı yöntemler sunarak en az tehlike ile  başınıza gelecekleri atlatabilmeniz için sizlere yardımcı olabilir. Bu işle uğraşan en başarılı medyumlardan biri olan Medyum Yılmaz Hoca’ya danışarak 

Toplistlerimiz
- Toplist
Arşivler
dost sitelerimiz