Adiyamandaki Medyumlar | Medyum Yılmaz Eren Hoca
Menüfacebook'da paylaş

Adiyamandaki Medyumlar

Adiyamandaki medyumların en iyisişnden biri olan medyum yılmaz eren hoca artık sizlerle, Adıyaman ülkemizin ve doğu Bölgesinin en özel şehirlerinden bir tanesidir ve burada Allah dostu çok fazla insan olduğunu da biliyoruz. Sohbet ehli ve insanlığa hizmet etmek için varlığını anlamlandıran isimlerden bir tanesi de yine sizlere Adıyaman medyumları başlığı altında yardımcı olmaya devam ediyor. Bu insanların ne hiçin hizmet ettiklerini birçoklarını bilmiyor ve büyük bir ön yargı ile yaklaşıyor ancak emin olun gerçekten medyum olarak karşınıza çıkan ve sizleri dertlerinizden kurtarmak için görevlerini yapan çok fazla insan var. Adıyaman medyumları şeklinde bir arama yaparsanız sizler de çok fazla isme ulaşabilirsiniz ve bu isimlerden hizmet alabilirsiniz.

Bu ilimizde hizmet veren isimlerin ne gibi çalışmalar yaptıklarına gelin birlikte göz atalım ve sizleri de bilgi sahibi yapalım. Medyum Adıyaman sizler için vefk yazıyor, peki nedir bu vefk? Muska ile çok fazla karıştırılıyor ancak çok farklı kulvarlara sahiptir ve çok farklı şekillerde yazılır. Yazım ve okuma konusunda muskalardan ayrılıyor ve bu aşamada vefk yazımını yalnızca Medyumların yaptığını da belirtmek gerekiyor. Vefkler, sıkıntılarınıza bağlı olarak belli bir dua üzerinden yazılan küçük kağıtlardır. Bazılarını yanınızda taşımanız gerekir ancak bazılarını taşımanıza gerek yoktur. Genellikle iki adet yazılır ve karşı tarafa da ulaştırılır. Bağlama vefki, geri getirme vefki gibi türevleri mevcuttur ve genellikle kadınlar tarafından talep edilir.

Okuma ve yazma işlemlerinde hassas davranmak gerekiyor, aksi takdirde hiçbir sonuç alınamaz ve zararları da baş gösterir. Sizler de doğru medyumu tercih ederek vefklerinizi yazdırabilirsiniz ve unutmayın yazım yapıldıktan sonra muhakkak dualarınızı edin çünkü her şey Allah’tan gelir ve ona sığınmak her zaman için en doğrusudur, zaten medyumlar da bunu söylüyor.

Medyum Sitesi Yorumları Ve Tartışma Platformu


Toplistlerimiz
- Toplist